Haber

Michael Jackson’ın ‘Normal Bir İnsan’ Gibi Hissetmek İçin Yaptıklarını Duyduğunuzda “Orada Ne Hayatlar Var” Diyeceksiniz!

Her zaman ‘ünlüler bizim gibi insanlardır’ deriz. Ama çoğu kişi bunun farkında değil: Bizden farklı olarak ünlülerin gittiği her yer, attıkları her adım bir olay. Bunun çarpıcı bir örneği Michael Jackson’dı. Kendini ‘normal insan’ gibi hissetmek için yaptıkları, ‘Orada ne hayatlar var…’ dedirtti. Buyrun ?

Çocukluğundan beri ilgi odağı olan Michael Jackson hiçbir zaman sakin ve sessiz bir hayat yaşama şansı bulamamıştı.

“Popun Kralı” olarak bilinen Jackson, tüm dünyanın hayranlığını kazandı: Ama bu şöhretin ağırlığını taşımak zor…

Çocukluğu, gençliği ve yetişkinliği hep kameraların önündeydi; Attığı her adım hayranlar, paparazziler ve tüm dünya tarafından takip edildi.

Michael Jackson, “Ünlüler bizim gibi insanlardır” dememize rağmen asla “normal bir insan” hayatı yaşamadı.

Bundan yoksun olan Jackson, “Michael Jackson’ın Özel Ev Filmleri” dizisinde “Hayalim markete gidip alışveriş yapmak” diyerek herkesi şok etmişti.

Bu dizide Jackson, gerçek hayatını, ailesini ve arkadaşlarını ortaya çıkaran daha önce hiç görülmemiş sahneler paylaştı.

Jackson, “Hayalim sadece alışverişe gitmek ve herkes gibi sepetime bir şeyler koymak” dedi. “Bunu yapamam çünkü insanlar etrafımda toplanıyor.”

İmza istiyorlar ya da fotoğraflarının çekilmesini istiyorlar.

Bu yüzden sık sık kılık değiştirerek dışarı çıktığını söyleyen Jackson, çarşıda gezme hayalini gerçekleştirmek için bir marketi kapattırdı.

Gerçek dünyayı ve nasıl olduğunu görmek istiyorum; Gücün olduğunu biliyorum.

Jackson, “normal bir insan” deneyimi için marketi kapatan tek kişi değildi elbette: Onun da düzenli müşteriler gibi davranacak arkadaşları ve grubu vardı.

Hatta bazı arkadaşları market işçisi kılığında! Ve doğruyu söylemek gerekirse, Jackson hiç olmadığı kadar kendini beğenmiş görünüyordu…

O anlardan bir kesit… ?

Kanınız nedir? Yorumlara hoş geldiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu